Wedstrijdkalender 2018 KNWU: (onder voorbehoud)

Dag Datum Nationaal Internationaal
Zondag 18 maart  NKC KNWU Erp  
Zaterdag 24 maart   UEC ronde 1 Verona (Italië)
Zondag 25 maart   UEC ronde 2 Verona (Italië)
Zaterdag 31 maart   SX St.-Quentin-en-Yvelines (Frankrijk)
Zondag 1 april BZC 1 Nuland SX St.-Quentin-en-Yvelines (Frankrijk)
Zondag 8 april TC 1 Heiloo  
Zaterdag 14 april   UEC ronde 3 Zolder (België)
Zondag  15 april   UEC ronde 4 Zolder (België)
Zaterdag 21 april    3 Nationscup Ahnatal (Duitsland)
Zondag 22 april   3 Nationscup Ahnatal (Duitsland)
Zaterdag 28 april   UEC ronde 5 Kampen
Zondag 29 april   UEC ronde 6 Kampen
 Zaterdag 5 mei    SX Papendal 
Zondag  6 mei    SX Papendal 
Zaterdag 12 mei   SX Zolder (België)
Zondag 13 mei   SX Zolder (België)
Zaterdag 19 mei   UEC ronde 7 Blegny (België)
Zondag 20 mei   UEC ronde 8 Blegny (België)
Vrijdag 25 mei 1e Clubwedstrijd  
Zondag 27 mei BZC 2 Made  
Zondag 3 juni BZC 3 Berlicum  
Di. t/m Zat. 5 - 9 juni   WK BMX Baku (Azerbeidzjan)
Zondag 10 juni BZC Ammerzoden  
Zondag 17 juni TC 2 Luyksgestel  
Zondag 24 juni TC 3 Schijndel  
Vrijdag 29 juni 2e Clubwedstrijd  
Zondag 1 juli  BZC 5 Oss   
Zaterdag 7 juli  NK BMX Timetrial Uithoorn   
Zondag 8 juli  NK BMX Uithoorn   
Vr. - Zo. 13 - 17 juli    EK BMX Sarrians (Frankrijk) 
Do. - Vr. 9 - 10 augustus   EK BMX Elite Glasglow (Engeland) 
Zaterdag 25 augustus    3 Nationscup 3 Massenhoven (België)
Zondag  26 augustus    3 Nationscup 4 Massenhoven (België) 
Zondag  2 september TC 4 Haaksbergen  
Zaterdag 8 september   3 Nationscup Assen
Zondag 9 september   3 Nationscup Assen
Zaterdag 15 september   SX Odsmar (USA)
Zondag 16 september BZC 6 Venlo SX Odsmar (USA)
Zondag  23 september BZC 7 Wijchen  
Vrijdag 28 september 3e Clubwedstrijd  
Zaterdag 29 september   SX Santiago del Estero (Argentinië)
Zondag 30 september   SX Santiago del Estero (Argentinië)
Zondag 30 september BZC 8 Valkenswaard  
Zaterdag 6 oktober TC 5 Volkel (Pilot)  
Zondag 7 oktober TC 6 Volkel   
Zondag  14 oktober BZC 9 Veldhoven  
Zondag 21 oktober BZC 10 Geldermalsen  
Zondag 28 oktober BZC 11 Tiel + prijsuitreiking